تبلیغات
شهرامین - اگر این 10 زبان برنامه نویسی برتر که اگر بلد باشید بیکار نمی مانید. اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
شهرامین
جدیدترین مطالب روز دنیا
-------->>>>>> به وبلاگ شهر امین خوش آمدید <<<<<<---------

آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور

آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور


آموزش کشف گزینه صحیح

شما تا 25% بيشتر از كساني كه به اين روش آگاهي ندارند تست خواهيد زد.

حتي اگر يك روز به كنكور مانده فرصت را از دست ندهيد

به همراه هدیه نفیس تقویت حافظه استاد نصرت

مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت .
براي اثبات كارآيي اين روشها به اختصار اشاره ‏مي‏كنيم كه اگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبناي دانش خويش درست علامت بزنيد و 20% بقيه را با روشهای ارایه شده در این مجموعه علامت بزنيد، امتياز شما به جاي 80% به رقم باور نكردني 6/99% خواهد رسيد.

همينطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشيد و نصف ديگر را با كمك تكنيك هاي ارایه شده علامت بزنيد رتبه شما از 50% به 7/84% افزايش ‏مي ‏يابد.
دكتر عباسپور (رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، يعني افزايش مهارت هاي تست زني ضريب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.
روزنامه کیهان دوشنبه 2 مرداد 1385 سال شصت و چهارم-شماره 18574
این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.
محتوای این مجموعه در زیر توضیح داده شده است. توجه کنید که مطالب این مجموعه را نمی توانید در بسته های دیگر پیدا کنید.
محتوای مجموعه :
استراتژي ها و تاكتيك هاي تست زني با كمترين معلومات
به كمك روشهاي هفت گانه كشف گزينه صحيح
با استفاده از اصول مهندسي معكوس و منطق فازي

آشنايي كامل با روانشناسي طراحان سوالات كنكور
آشنايي كامل با روشهاي صحيح تست زني
تشخيص تفاوت بين تست هاي استاندارد و غير استاندارد
روشهاي كاهش اظطراب و استرس
افزايش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
آموزش مديريت زمان و تقسيم بندي زماني صحيح
همراه با بيان اسرار موفقيت N.L.P
آموزش بصورت گویا و قابل فهم
بهمراه حل نمونه سوالات كنكورهاي سالهاي قبل با اين روش
و ................


نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 دی 1391 توسط سیدمحمد یعقوبی(امین) | نظرات ()
میخواهم اینبار 10 نمونه از زبان های برنامه نویسی که خیلی خوب و کاربردی هست رو براتون معرفی کنم .
که اگر یکی از این زبا ها را بلد باشید هیچگاه بیکار نمی مانید.Ada   ALGOL   APL   AWK  BASIC   C     C
++     C#   COBOL   ColdFusion   Common   Lisp    Delphi    Eiffel    Focus    Fortran    Haskell    IDL   Java  Java script  Lisp   Modula  Objective-C   OCaml   Pascal    Perl   PHP   Prolog  Python   Ruby     SAS   Scheme       HTML CSSSQL   Visual  Basic   JScript

JAVA -1
برای سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی بهترین زبان زبان برنامه نویسی جاوا و Net . مایکروسافت است که از بین این دو باز هم جاوا حرف اول را می زند و طبق آخرین اطلاعات بیش از 9 میلیون نفر در سراسر دنیا به این زبان برنامه نویسی می کنند . که این نشان دهنده تعداد بسیاری زیادی از برنامه های کاربردی و ... می باشد که به این زبان نوشته شده اند و نیاز به پشتیبانی ، نگهداری و بروزرسانی دارند. علاوه بر همه اینها زبان برنامه نویسی سیستم عامل Android )برای موبایل( جاوا می باشد .سیستم عامل Android که خود گستردگی خوبی دارد برای تکامل روز به روز نیاز به برنامه ها و ابزار های جدیدی دارد که همگی باید به زبان جاوا باشند . طبق آخرین آمار انجمن برنامه نویسان TIOBE زبان برنامه نویسی جاوا به لحاظ کارائی و استفاده دارای بالاترین رنکینگ در سرتاسر دنیاست.

C# -2
C# یک زبان برنامه نویسی چند مدلی می باشد که شامل دستوری ، تابعی ، عمومی ، شیئگرا و جزء گرا است . این زبان توسط شرکت ماکروسافت و از دل زبان Net . ماکروسافت خلق و پرورش یافت و بعدها توانست استاندارهای Ecma و ISO را دریافت کند و بعنوان یک زبان استاندارد تائید شود . زبان # C زبان برگزیده ماکروسافت برای ایجاد سیستم عامل windows phone 7 می باشد .این زبان نیز مانند زبان جاوا برای پروژه های اقتصادی و بزرگ بسیار انتخاب خوبی است . گرچه تعداد برنامه نویسانی که به این زبان برنامه نویسی می کنند به پای برنامه نویسان جاوا نمی رسد ولی بلت پشتیبانی مایکروسافت و امکان  استفاده از مجموعه Visual Studio مایکروسافت ، این زبان یکی از مدعیان قوی در بین زبانهای برنامه نویسی است . طبق فهرست بندی انجمن TIOBE رنکینگ این زبان در ردیف 6 جدول زبانهای برنامه نویسی قرار دارد.

C++ / C -3
می دانیم که این دو زبان با هم فرق دارند و در واقع زبان
++ C بر اساس زبان C ساخته شده و به نوعی به آن اضافه شده است ولی به هرجهت با هم در نظر گرفته می شوند .انچه که در بیشتر موارد دیده می شود این است که زبان ++ C بیشتر در نرم افزارهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است و این خود بر خاص بودن آن صحه می گذارد. چند نمونه از موارد عبارتند از نرم افزارهای مربوط به برنامه های کاربردی ، درایورهای دستگاههای مختلف ، نرم افزارهای مربوط به سیستمهای الحاقی یا اصطلاحا embedded systems ، برنامه های مربوط به Server-client ها با ضریب اجرایی فوق العاده بالا و همچنین نرم افزارهای سرگرمی مانند بازیهای ویدئویی .++ C در مقایسه با تمام زبانهای برنامه نویسی حتی جاوا از قدرت تاثیر گذاری فوق العاده زیادی برخوردار است . به هرحال زبانهای C و ++ C در فهرست بندی TIOBE به ترتیب در ردیفهای دوم و سوم قرار دارند . زبان برنامه نویسی برتر که اگر بلد باشید نمی مانید.

JavaScript -4 (همراه با HTML و CSS)
جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی مختص وب می باشد که کلیه مرورگرهای معروف و عمومی اینترنتی از آن پشتیبانی می کنند .این زبان در رده بندی انجمن TIOBE در ردیف یازدهم قرار دارد.

Visual Basic -5
این زبان مانند زبان بیسیک طوری طراحی شده است که یادگیری آن اسان و استفاده از آن حتی برای برنامه نویسان مبتدی هم ساده باشد. برنامه نویسان با این زبان هم قادر به ایجاد برنامه های ساده GUI )دارای رابط گرافیکی برای کاربر( و هم خلق برنامه های پیچیده و توسعه یافته هستند .برنامه نویسی در Visual Basic ترکیبی استا ز اجزای مرتب شدهای برای کنترل روی ویژگی های مختلف فرم ها که از پیش تعریف شده اند و توابع عملیاتی که بر روی این اجزا قابل پیاده سازی و اجرا هستند و البته نوشتن کدهای اضافی برای ایجاد توابع بیشتر یا متفاوت .سادگی و راحتی کار با این زبان برنامه نویسی ، باعث شد تا این زبان به سرعت و خیلی خوب جای خود را در بین برنامه نویسان پیدا کند تا جایی که در بین 10 زبان برتر دنیا قرار گیرد .این زبان در فهرست بندی TIOBE در رددیف پنجم قرار گرفته است.

PHP -6
PHP یک زبان عمومی است که برای برنامه های کاربردی و بخصوص برای طراحی صفحات وب بسیار محبوب است ، اگر می خواهید مستقل و ازاد برنامه نویسی کنید PHP یکی از زبانهای ایده آل و خوب است . این زبان یک زبان اسکریپتی است که اساس و بنیان ایجاد آن برای طراحی صفحات پویای وب بوده است .و در فهرست رده بندی TIOBE در ردیف چهارم قرار دارد.

 Objective-C -7
اگر می خواهید بدون کار بر روی پروژه های سنگین و متعدد با فشار روحی شدید – از ترس درست اجرا نشدن و جواب نگرفتن – پول زیاد بدست آورید کافی است زبان برنامه نویسی Objective-C را یاد بگیرید. این زبان از زبانهای Smalltalk و C اقتباس شده است و تاثیری بسزایی در ایجاد زبان جاوا داشت.این زبان اساسا برای استفاده بر روی سیستم عاملهای Mac OS X و iOS  شرکت Apple ایجاد شده است و هخیرا با رشد روز افزون و محبوبیت زیاد محصولات شرکت Apple مثل iPhone و iPod و iPad کمبود شدید برنامه نویسان Objective-C بیش از همیشه احساس می شود .زیرا همچنان با رشد علاقمندان به این دستگاههای تقاضاهای زیادی برای برنامه های کاربردی و جانبی این دستگاه ها وجود خواهد داشت .رتبه این رده بندی TIOBE ردیف نهم جدول است ، البته این رتبه در مقایسه با سال 2009 که 45 بوده است رشد بسیار خوبی داشته است.

Perl -8
خیلی ها معتقدند که زبان Perl نسخه جدید زبان COBOL است. Per l همچنین مانند یک نوار مسیر عبوری برای اینترنت به نظر می رسد و بیشتر برای هماهنگ سازی پایگاه های اطلاعاتی با دیگر سیستم ها بکار می رود .تا زمانیکه زبانهای اسکریپتی و پویا مثل Perl ، PHP ، Python و Ruby متقاضی دارند ، زبانهای اصلی مثل Java در پشت سرا ینها می مانند و دلیل آن رشد روزا فزون محبوبیتا ین زبانها در میان افراد است که باعث می شود نیاز به برنامه نویسان این زبانها در جامعه رشد کند .البته به گفته سایت Indeed.com تقاضا برای زبان Per l بیشا ز تقاضای برای زبانهای دیگر مثل PHP ، Python و Ruby می باشد. در فهرست بندی TIOBE زبان Perl در رده هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است.

Python -9
زبانهای برنامه نویسی پویا بخصوص Python برای ایجاد برنامه های کاربردی تحت وب و برنامه ای کاربردی ابری در قالب هایی مثل Django استفاده می شوند. موتور برنامه های گوگل با زبان Python نوشته شده است و فقط با این زبان پشتیبانی و بروز می شود. مزیت های زبان های Pythone و Perl نسبت به PHP بیشتر است چون زبان PHP فقط برای برنامه های تحت وب استفاده می شود درحالیکه زبانهای Python و Per l عمومی تر هستند و به منظورهای متفاوتی مثل هوا و فضا ، اقتصادی ، نظامی و .... قابل استفاده هستنند . این زبان در رده بندی TIOBE در رده هفتم قرار دارد.

 Ruby -10
Ruby زبانی متوازن و دقیقا ست و توسط شخصی بنام Yukihiro «Matz» Matsumoto نوشته و ایجاد شده است. ا و این زبان راا ز میان زبانهای مورد علاقه خود یعنی Perl S،maltalk Eiffel ، Ada ، و Lisp استنتاج کرده تا یک بان جدید با توابع برنامه نویسی کامل و متوازن داشته باشد .این زبان اولین بار در سال 1995 وارد بازار شد و در سال 2006 با پذیرش عمومی نسبتا بالایی مواجه شد. زبان Ruby برای ساخت برنامه های تحت وب، شبیه سازها ، مدل سازیهای سه بعدی ، برنامه تجاری ، رباتیک ، شبکه ، علوم مخابراتی ، سیستم های مدیریت سیستم و بسیاری موارد دیگرا ستفاده می شود. کمپانیهایی مثل Engine Yard ، heroku و New Relik از این زبان و ابزارهای جدید آن پشتیانی می کنند. طراح و سازنده این زبان در سال 2010 گفت : » هیچ برنامه نویس زبان Ruby نمی شناسم که بیکار مانده باشد. » این زبان در ردیف دهم ده زبان برتر دنیا قرار دارد.


طبقه بندی: مقاله (فناوری اطلاعات)، مقاله (نرم افزار)،
برچسب ها: Ada، ALGOL، APL، AWK، BASIC، C، C++، C#، COBOL، ColdFusion، Common، Lisp، Delphi، Eiffel، Focus، Fortran، Haskell، IDL، Java، JavaScript، Modula، Objective-C، OCaml، Pascal، Perl، PHP، Prolog، Python، Ruby، SAS، Scheme، SQL، VisualBasic، JScript، HTML، CSS، زبان جاوا، زبان برنامه نویسی، زبان، جاوا، برنامه نویسی، Objective، amincity.tk، شهرامین، شهر امین، amincity، amincity.mihanblog.com، Visual Basic، Visual، Basic، بیسیک، embedded systems، TIOBE،
مترجم وبلاگ
درباره وبلاگ
وبلاگ های خودم
نرم افزار های مورد نیاز
نویسنده
ساعت و تاریخ
خبرنامه
با عضویت در این خبر نامه جدیدترین مطالب به ایمیلتان ارسال می شود

Powered by WebGozar

شهر امین را محبوب کنید
برای محبوب کردن شهر امین در گوگل
لطفا فقط یکبار روی 1+ کلیک کنید

تبلیغات
موضوعات
آخرین مطالب
سخنان جالب
جملات عاشقانه
نظر سنجی
شروع دوباره این وبلاگ چه طور است؟


آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب
      دانلود مرورگر گوگل کروم
      مخفی کردن
      آخرین ورژن
      دانلود بهترین مرورگر وب
      ترکیب پرسپولیس در دربی
      browser
      نرم افزار
      دانلود مرورگر
      دانلود سریعترین مرورگر اینترنتی
      دانلود اپرا
      دانلود سریعترین مرورگر وب
      amincity.tk
      دانلود نرم افزار
      دانلود موزیلا فایرفاکس
      ورژن جدید
      mihanblog
      amincity.mihanblog.com
      wordperss
      وردپرس چیست
      اینترنت
      ورد پرس
      ترکیب پرسپولیس و استقلال
      wordpress 3.9
      شهرامین
      ترکیب پرسپولیس و استقلال در داربی
      amincity.mihanblog
      دانلود مرورگر فایرفاکس
      دانلود
      دانلود مرورگر اینترنتی گوگل چروم
      دانلود مرورگر اینترنتی پرسرعت
      ترفند
      سیستم مدیریت محتوا
      فناوری
      دانلود مرورگر سازگار با Internet Explorer
      وردپرس
      مخفی کرن پوشه با CMD
      وردپرس 3.9
      دانلود مرورگر اینترنت
      دانلود نسخه نهایی مرورگر کروم
      key nod32
      محیط CMD
      ترکیب پرسپولیس و استقلال در دربی
      ترفندهای کامپیوتر
      دانلود مرورگر Opera
      جدیدترین
      amincity
      شهر امین
      ترفند مخفی کردن فایل
      دانلود مرورگر سریع
      دانلود مرورگر اپرا
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.