تبلیغات
شهرامین - بلندگوها چگونه کار می کنند؟ اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً
شهرامین
جدیدترین مطالب روز دنیا
-------->>>>>> به وبلاگ شهر امین خوش آمدید <<<<<<---------

آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور

آموزش تکنیکهای تست زنی در کنکور


آموزش کشف گزینه صحیح

شما تا 25% بيشتر از كساني كه به اين روش آگاهي ندارند تست خواهيد زد.

حتي اگر يك روز به كنكور مانده فرصت را از دست ندهيد

به همراه هدیه نفیس تقویت حافظه استاد نصرت

مطمئن باشید با تکنیک هایی که در این بسته معرفی می شوند در هر سطح علمی و تحصیلی که باشید در روز آزمون بیش از معلومات علمی خود نتیجه خواهید گرفت .
براي اثبات كارآيي اين روشها به اختصار اشاره ‏مي‏كنيم كه اگر شما در كنكور امسال 80% را بر مبناي دانش خويش درست علامت بزنيد و 20% بقيه را با روشهای ارایه شده در این مجموعه علامت بزنيد، امتياز شما به جاي 80% به رقم باور نكردني 6/99% خواهد رسيد.

همينطور اگر به 50% سوالات درست جواب داده باشيد و نصف ديگر را با كمك تكنيك هاي ارایه شده علامت بزنيد رتبه شما از 50% به 7/84% افزايش ‏مي ‏يابد.
دكتر عباسپور (رئيس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس) : گذشت زمان و متحول نشدن روش آزمون باعث شد كه نتيجه آن تغيير يابد و كساني در كنكور پذيرفته شوند كه مهارت هاي بيشتري صرفاً در تست زني داشته باشند. اخيراً برخي مؤسسات صرفاً با همين روش، يعني افزايش مهارت هاي تست زني ضريب پذيرفته شدن داوطلبان را افزايش داده اند.
روزنامه کیهان دوشنبه 2 مرداد 1385 سال شصت و چهارم-شماره 18574
این روش معجزه نمی کند بلکه از روی اصول عمل می کند.
محتوای این مجموعه در زیر توضیح داده شده است. توجه کنید که مطالب این مجموعه را نمی توانید در بسته های دیگر پیدا کنید.
محتوای مجموعه :
استراتژي ها و تاكتيك هاي تست زني با كمترين معلومات
به كمك روشهاي هفت گانه كشف گزينه صحيح
با استفاده از اصول مهندسي معكوس و منطق فازي

آشنايي كامل با روانشناسي طراحان سوالات كنكور
آشنايي كامل با روشهاي صحيح تست زني
تشخيص تفاوت بين تست هاي استاندارد و غير استاندارد
روشهاي كاهش اظطراب و استرس
افزايش سرعت عمل و سرعت انتقال تا 50%
آموزش مديريت زمان و تقسيم بندي زماني صحيح
همراه با بيان اسرار موفقيت N.L.P
آموزش بصورت گویا و قابل فهم
بهمراه حل نمونه سوالات كنكورهاي سالهاي قبل با اين روش
و ................


نوشته شده در تاریخ جمعه 6 بهمن 1391 توسط سیدمحمد یعقوبی(امین) | نظرات ()


به منظور متوجه شدن عملکرد بلندگو ها، بهتر است ابتدا بفهمیم صوت چگونه عمل می کند.
در داخل گوشمان غشای ظریفی وجود دارد که پرده گوش نامیده می شود. هنگامی که پرده گوش به لرزش در می آید، مغز این لرزش را به عنوان صدا یا صوت شناسایی می کند. تغییرات سریع در فشارهوا، ساده ترین وسیله برای لرزش پرده گوش به حساب می آید.
یک شیء هنگامی باعث ایجاد صوت می شود که در هوا به لرزش درآید. ( صوت می تواند از مایعات و جامدات عبور کند، اما هنگامی که به بلندگو گوش می دهیم، این هوا است که صوت را منتقل میکند). هنگامی که وسیله ای به لرزش در می آید، ذرات هوا را در اطراف خود راتحریک می‌کند. آن ذرات هوا نیز ذرات دیگر در اطراف خود را به حرکت در می آورند و این لرزش را همچون اختلالی گذرا در هوا منتقل می کنند.
بهتر است برای مشاهده این عملکرد یک شیء ساده لرزان همچون زنگوله را بررسی کنیم. هنگامی که زنگوله را به صدا در می آورید، میله فلزی سریعاً به حرکت در می آید و به جلو و عقب می رود. هنگامی به یک جهت حرکت می کند، ذرات هوا که در آن اطراف هستند را به حرکت در می آورد. سپس این ذرات هوا با ذراتی که در جلو آنها قرار دارند،
برخورد می کنند و آنها نیز به ذرات جلو خود برخورد می کنند و به این ترتیب این حرکت ادامه پیدا می کند. هنگامی که میله فلزی بر می گردد، به ذرات هوا که در جلو خود قرار دارند برخورد می کند و کاهشی در فشار هوا ایجاد می کند و به ذرات هوای بیشتری برخورد می کند و باز هم باعث کاهش فشار هوا می شود. این کاهش فشار هوا را جریان مافوق صوت در مجرای همگرا می نامند.
به این صورت یک شیء لرزان موجی از نوسان فشار را در فضا منتقل می کند. هنگامی که این موج نوسان به گوش می رسد، باعث لرزش پرده گوش به جلو و عقب می شود و مغز ما این حرکت را به عنوان صوت شناسایی می کند.

صوت های متفاوت:
ما صداهای مختلفی از اشیای متفاوتی می شنویم. این موضوع به دلایل زیر است:
.فرکانس موج صوتی: یک موج با فرکانس بیشتر به این معنی است که فشار هوا نوسان بیشتری دارد. هنگامی که فشار هوا نوسان بیشتری دارد ما آن را زیرتر یا بم تر می شنویم. با کاهش نوسان فشار، زیر بودن یا بم بودن صدا هم کاهش می یابد.

سطح فشار هوا:
این دامنه نوسان موج است که بلندی صدا را مشخص می کند. امواج صوتی با دامنه نوسان بیشتر، پرده گوش ما را بیشتر به لرزه در می آورد و ما این احساس را همچون صدای بلندتری ثبت می کنیم.
یک میکروفون همچون گوش های ما کار می کند. میکروفون دارای یک دیافراگم ( پرده) است که توسط موج های صوتی در یک مکان به لرزش در می آید. سیگنالی ( علامت) که از میکروفون گرفته می شود همچون یک سیگنال الکتریکی بر روی یک نوار یا سی دی رمز گذاری می شود.
هنگامی که این سیگنال را دوباره از طریق دستگاه استریو خود پخش می کنید، آمپلی فایر ( دستگاه تقویت کننده) آن را به بلندگو می فرستد و بلندگو آن رادوباره به عنوان لرزش های صوتی شناسایی و تفسیر می کند.
بلندگوهای خوب برای تولید نوسان های خیلی دقیق در فشار هوا همانند آنچه در اصل توسط میکروفون دریافت می شود، بهینه سازی شده اند.
دیافراگم ( پرده ارتعاش)، کلاهک،کویل صدا، آهن ربا، حلقه پیچک صدا، بسکت،تعلیق

بلندگوها چگونه کار می کنند؟

هنگامی که جریان الکتریکی که ازکویل صدا عبور می کند تغییر جهت می دهد، جهت قطب کویل معکوس می شود. نیرویمغناطیسی بین پیچک صدا و آهن ربای دائمی تغییر می کند و کویل را حرکت می دهد و دیافراگم نیز جلو و عقب می رود.
پس چگونه نوسان باعث می شود که پیچک جلو و عقب برود؟ آهن ربای مغناطیسی در یک فضای مغناطیسی دائمی که بوسیله یک آهن ربای دائمی ایجاد می شود، قرار گرفته است. این دو آهن ربا یعنی آهن ربای مغناطیسی و آهن ربای دائمی همچون هر دو آهن ربای دیگر بر یکدیگر تأثیر می گذارند. قطب مثبت آهن ربای مغناطیسی جذب قطب منفی فضای آهن ربای دائمی می شود و قطب های منفی آهن ربای مغناطیسی و آهن ربای دائمی یکدیگر را دفع می کنند. هنگامی که جهت آهن ربای مغناطیسی تغییر می کند، جهتجذب و دفع نیز تغییر می کند. به این صورت جریان متناوب دائماً نیروی مغناطیسی بین کویل صدا و آهن ربای دائمی را معکوس می کند. این تغییر، کویل را همچون پیستونی سریعاً عقب و جلو می برد.
هنگامی که کویل حرکت می کند،
مخروط بلندگو را جلو و عقب می برد. این جلو و عقب رفتن، هوا را در جلو بلندگو به لرزش در می آورد و باعث ایجاد موج صوت می شود. سیگنال صوتی الکتریکی را نیز می توان همچون یک موج تفسیر کرد. فرکانس و دامنه نوسان اینموج که نمایانگر موج صوت اصلی است، فاصله و میزان حرکت کویل صوتی را مشخص می کند و کویل صوتی نیز به نوبه خود فرکانس و دامنه نوسان امواج صوتی تولید شده بوسیله دیافراگم را مشخص می کند.
اندازه های مختلف گرداننده ها (محرک ها) برای دامنه تغییرات مشخص فرکانس مناسب تر است. به همین دلیل، بلندگوها معمولاً دامنه فرکانس وسیع تر را از بین چن گرداننده ( محرک) جدا می کنند.


طبقه بندی: مقاله (سخت افزار)،
برچسب ها: بلندگوها چگونه کار می کنند؟، کار بلندگوها، بلندگوها، بلندگوها چگونه کار می کنند، عملکرد بلندگو ها، کلاهک، کویل صدا، آهن ربا، حلقه پیچک صدا، بسکت، تعلیق، دیافراگم، پرده ارتعاش، شهرامین، شهر امین، amincity، amincity.mihanblog.com، amincity.mihanblog، صوت چگونه عمل می کند، صوت،
مترجم وبلاگ
درباره وبلاگ
وبلاگ های خودم
نرم افزار های مورد نیاز
نویسنده
ساعت و تاریخ
خبرنامه
با عضویت در این خبر نامه جدیدترین مطالب به ایمیلتان ارسال می شود

Powered by WebGozar

شهر امین را محبوب کنید
برای محبوب کردن شهر امین در گوگل
لطفا فقط یکبار روی 1+ کلیک کنید

تبلیغات
موضوعات
آخرین مطالب
سخنان جالب
جملات عاشقانه
نظر سنجی
شروع دوباره این وبلاگ چه طور است؟


آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
ابر برچسب
      دانلود مرورگر اینترنتی گوگل چروم
      سیستم مدیریت محتوا
      آخرین ورژن
      ترکیب پرسپولیس در دربی
      ترفندهای کامپیوتر
      دانلود مرورگر اینترنت
      wordperss
      اینترنت
      شهرامین
      key nod32
      amincity.mihanblog.com
      دانلود موزیلا فایرفاکس
      محیط CMD
      دانلود سریعترین مرورگر اینترنتی
      ترکیب پرسپولیس و استقلال در دربی
      نرم افزار
      دانلود مرورگر اپرا
      دانلود مرورگر سریع
      دانلود مرورگر سازگار با Internet Explorer
      ترکیب پرسپولیس و استقلال در داربی
      مخفی کردن
      دانلود مرورگر Opera
      دانلود
      دانلود بهترین مرورگر وب
      mihanblog
      دانلود مرورگر گوگل کروم
      amincity.mihanblog
      amincity.tk
      دانلود نسخه نهایی مرورگر کروم
      دانلود نرم افزار
      فناوری
      ترفند
      دانلود مرورگر
      وردپرس
      ورد پرس
      ترفند مخفی کردن فایل
      ورژن جدید
      دانلود مرورگر اینترنتی پرسرعت
      دانلود مرورگر فایرفاکس
      wordpress 3.9
      ترکیب پرسپولیس و استقلال
      دانلود سریعترین مرورگر وب
      browser
      وردپرس 3.9
      مخفی کرن پوشه با CMD
      شهر امین
      amincity
      جدیدترین
      دانلود اپرا
      وردپرس چیست
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.